menu Home

Biyografi


Harun Yılmaz – Biyografi

”’Harun Yılmaz”’ 1995 Hatay/Antakya’da doğdu. Müziğe ve Dj’lerin dünyasına olan merakı 2004 – 2006 yılları arasında arkadaşlarının talepleri doğrultusunda ufak mekanlarda Dj olarak çalışma hayatına başlamasıyla pekişti. Profesyonel Dj kariyerine 2013 yılında başladı. Daha sonra farklı farklı mekanlarda Resident Dj ve müzik koordinatörlüğü görevlerini üstlendi. 2018 yılından itibaren müzik kariyerinde değişikliğe yönelerek Prodüktörlük görevini üstlendi. Yerli ve Yabancı pek çok remix ve orijinal prodüksiyona imza attı. 2019 yılında ilk single Spoken Word adlı yabancı teklisini yayınladı ve single promosyonu sürecinde büyük bir girişimde bulunmuş oldu. Başarılı serüveninde emin adımlar ilerleyerek yoluna devam etmektedir. Bir çok albüm ve single kaydetmiş bulunmakta. Bunların yanı sıra kendine has tarzı ile remix kariyerini 2020 yılında tam anlamı ile pekiştirmiştir. 2017 Dj’lik ve Prodüksiyon yapmanın yanı sıra Radyo Beykent sitesini kurmuştur.
Biyografi Dj Harun Yılmaz hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri. Harun Yılmaz Kimdir? Nereli? Harun Yılmaz 1995 Hatay/Antakya’da doğdu. Müziğe ve Dj’lerin dünyasına olan merakı 2004 – 2006 yılları arasında arkadaşlarının talepleri doğrultusunda ufak mekanlarda Dj olarak çalışma hayatına başlamasıyla pekişti. Profesyonel Dj kariyerine 2013 yılında başladı. Daha sonra farklı farklı mekanlarda Resident Dj ve müzik koordinatörlüğü görevlerini üstlendi. 2018 yılından itibaren müzik kariyerinde değişikliğe yönelerek Prodüktörlük görevini üstlendi. Yerli ve Yabancı pek çok remix ve orijinal prodüksiyona imza attı. 2019 yılında ilk single Spoken Word adlı yabancı teklisini yayınladı ve single promosyonu sürecinde büyük bir girişimde bulunmuş oldu. Başarılı serüveninde emin adımlar ilerleyerek yoluna devam etmektedir. Bir çok albüm ve single kaydetmiş bulunmakta.

”’Official Web Site{{Web kaynağı|url=https://www.djharunyilmaz.com/|başlık=Dj Harun Yılmaz – Official Website|erişimtarihi=2022-08-23|tarih=2020-11-08|dil=tr}}”’

=== Teklileri ===

=== Dancing Together Remix Contest Kazananı ===
Dancing Together (Erdem Senel & Harun Yilmaz Extended Remix)

=== Ek Açıklama ===

Yine bunların yanı sıra kendine has tarzı ile remix kariyerini 2020 yılında tam anlamı ile pekiştirmiştir. 2017 Dj’lik ve Prodüksiyon yapmanın yanı sıra Radyo Beykent sitesini kurmuştur.

Harun Yılmaz 1995 Hatay/Antakya’da doğdu. Müziğe ve Dj’lerin dünyasına olan merakı 2004 – 2006 yılları arasında arkadaşlarının talepleri doğrultusunda ufak mekanlarda Dj olarak çalışma hayatına başlamasıyla pekişti. Profesyonel Dj kariyerine 2013 yılında başladı. Daha sonra farklı farklı mekanlarda Resident Dj ve müzik koordinatörlüğü görevlerini üstlendi. 2018 yılından itibaren müzik kariyerinde değişikliğe yönelerek Prodüktörlük görevini üstlendi. Yerli ve Yabancı pek çok remix ve orijinal prodüksiyona imza attı. 2019 yılında ilk single Spoken Word adlı yabancı teklisini yayınladı ve single promosyonu sürecinde büyük bir girişimde bulunmuş oldu. Başarılı serüveninde emin adımlar ilerleyerek yoluna devam etmektedir. Bir çok albüm ve single kaydetmiş bulunmakta. Bunların yanı sıra kendine has tarzı ile remix kariyerini 2020 yılında tam anlamı ile pekiştirmiştir. 2017 Dj’lik ve Prodüksiyon yapmanın yanı sıra Radyo Beykent sitesini kurmuştur. Biyografi Dj Harun Yılmaz hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri. Harun Yılmaz Kimdir? Nereli? Harun Yılmaz 1995 Hatay/Antakya’da doğdu. Müziğe ve Dj’lerin dünyasına olan merakı 2004 – 2006 yılları arasında arkadaşlarının talepleri doğrultusunda ufak mekanlarda Dj olarak çalışma hayatına başlamasıyla pekişti. Profesyonel Dj kariyerine 2013 yılında başladı. Daha sonra farklı farklı mekanlarda Resident Dj ve müzik koordinatörlüğü görevlerini üstlendi. 2018 yılından itibaren müzik kariyerinde değişikliğe yönelerek Prodüktörlük görevini üstlendi. Yerli ve Yabancı pek çok remix ve orijinal prodüksiyona imza attı. 2019 yılında ilk single Spoken Word adlı yabancı teklisini yayınladı ve single promosyonu sürecinde büyük bir girişimde bulunmuş oldu. Başarılı serüveninde emin adımlar ilerleyerek yoluna devam etmektedir. Bir çok albüm ve single kaydetmiş bulunmakta.

Official Web Site[1]

Teklileri
Base Lowe İstanbul records
Persia İstanbul records
Anna İstanbul records
Spoken Word Re FreshMusic
SAD NO ONE Re FreshMusic
My Girl Stell Recordings
Dreamer Re FreshMusic
Serenity Re FreshMusic
Hope Re FreshMusic
Sadness Re FreshMusic
Dancing Together Remix Contest Kazananı
Dancing Together (Erdem Senel & Harun Yilmaz Remix)[2] Fedde le Grand

Ek Açıklama
Yine bunların yanı sıra kendine has tarzı ile remix kariyerini 2020 yılında tam anlamı ile pekiştirmiştir. 2017 Dj’lik ve Prodüksiyon yapmanın yanı sıra Radyo Beykent[3] sitesini kurmuştur.

^ “Dj Harun Yılmaz – Official Website”. 2020-11-08. Erişim tarihi: 2022-08-23.
^ “Dancing Together (Erdem Senel & Harun Yilmaz Extended Remix) by Fedde Le Grand on Beatport”. www.beatport.com. Erişim tarihi: 2022-08-23.
^ “Radyo Beykent || Beykent’in İncisi!”. Radyo Beykent. Erişim tarihi: 2022-08-23. • cover play_circle_filled

  01. Percia
  Harun Yılmaz

 • cover play_circle_filled

  01. Dreamer
  Harun Yılmaz

  add_shopping_cart
play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play